Příběh naší autoškoly

EASY AUTOŠKOLA byla založena počátkem roku 2007 a dnes již patří mezi zavedené plzeňské autoškoly. Autoškola nabízí základní i individuální výuku a výcvik pro získání řidičského oprávnění skupiny B (osobní automobil), dále nabízíme kondiční jízdy, školení řidičů referentů, zajišťujeme také přezkoušení pro vrácení zadrženého ŘP.

Naši učitelé se mohou pochlubit mnoholetou praxí v oboru, přátelským a profesionálním přístupem. Velký důraz klademe na individuální přístup k jednotlivým žákům a jejim požadavkům. Autoškola sídlí v Plzni na Bolevecké ulici, nedaleko centra města a v pohodlném dosahu MHD.

Disponujeme moderním vozovým parkem a moderními výukovými prostory. Samozřejmostí je možnost prihlášení on-line a možnost platby na splátky. Snažíme se jít cestou kvality za rozumnou cenu. Připojte se i Vy ke spoustě našich spokojených žáků!

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*